5-6 грудня 2013 рокув Київському національному університеті технологій та дизайну втретє відбулася Всеукраїнська конференція «Проблеми науково-дослідної роботи та соціальної відповідальності студентів та молодих учених».

Організатором конференції виступило Наукове товариство студентів та аспірантів Київського національного університету технологій та дизайну (НТСА КНУТД) у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Всеукраїнською громадською організацією «Спілка молодих учених та спеціалістів України» та Міжнародною громадською організацією "Молодіжний Бізнес Формат".

В роботі конференції, метою якої є підвищення наукової активності студентів, взаємозбагачення наукового досвіду та розвитку творчих контактів, необхідних для формування майбутніх фахівців та науковців, взяли участь представники наукових об’єднань студентів, аспірантів та молодих учених з  7 ВНЗ  усіх регіонів України.

Відкрив конференцію проректор з наукової та інноваційної  роботи КНУТД, професор Каплун В.В.

Учасників конференції привітали запрошені гості: координатор Студентської ради м. Києва Нікіфоров А., голова Міжнародної громадської організації «Молодіжний бізнес формат» Логвиненко В.А.

Учасники конференції виступили з доповідями та презентаціями з основних тем обговорення, а саме:

• комерціалізація знань і механізми її впровадження в систему освіти України;
  • соціальний менеджмент;
  • інновації – джерело технологічної модернізації національного економіки;
  • мотивація молодих науковців;
  • джерела фінансування проектної діяльності наукових об’єднань;
  • співпраця наукових об’єднань та громадських організацій;
  • активізація науково-дослідної роботи студентів;

Голова НТСА КНУТД, голова Всеукраїнської громадської організації «Спілка молодих учених та спеціалістів України», к.т.н. Кожушко Р.Ю. провів бізнес тренінг «Втрачені можливості: від 0 до 100».

Привітання проректора КНУТД з наукової та інноваційної  роботи Каплуна В.В.

Голова Міжнародної громадської організації «Молодіжний бізнес формат» Логвиненко В.А.

Голова Студентського самоврядування КНУТД Кожанов О.

Голова НТСА КНУТД к.т.н. Кожушко Р.Ю. проводить бізнес тренінг

Учасники конференції