Благодійний проект «Текстильні вироби для інвалідів» до Міжнародного дня людей з інвалідністю 03.12.2013p.

В рамках цього проекту студенти факультету технологій, сервісу та моди розробляють та виготовляють одяг для інвалідів різних видів захворювань.

Конструкція одягу має певні особливості, які дозволяють приховувати недоліки, викликані хворобою, забезпечити легкість одягання – знімання, а вибір матеріалів зумовлює комфортність в експлуатації. Одяг, який відрізняється сучасним дизайном та яскравою кольоровою гамою, дуже подобається малюкам та їх батькам. За традицією, розроблені колекції демонструються самими дітлахами, а після цього вони отримують цей одяг в подарунок.

Захід висвітлювався інформаційними агентствами та засобами масової інформації, а саме:

1) Міністерством освіти і науки України.

2) Національним інформаційним агентством України УКРІНФОРМ. Інформацію розміщено в новинах на офіційному сайті.

3) Телеканалом "Тоніс". Сюжет транслювався у новинах.

09.12.2013