Ювілейний творчий вечір Михайла Твердого

5 грудня 2013 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся ювілейний творчий вечір Лауреата міжнародних конкурсів артистів естради та оригінального жанру Михайла Твердого «Я заграю браття, вам заграю…».

В концерті взяли участь: народний артист України, соліст Національної опери України Олександр Гурець, народний артист України Павло Дворський, заслужена артистка України Любов Кузьменко, заслужений артист України Віктор Кавун, заслужений артист України Тарас Силенко, Павло Грищенко, Євгеній Йовенко, гурт «Кобза», ансамбль народної пісні Київського національного університету культури і мистецтв, народний вокальний ансамбль «СМАЙЛ» та школа бального танцю «Вчимось красиво танцювати» КНУТД.

Також на концерті була присутня делегація земляків ювіляра з міста Городня Чернігівської області.

Щиро вітаємо ювіляра!

10.12.2013