День Коледжу КНУТД в спеціалізованій школі № 85 м. Києва

З метою профорієнтаційної роботи творча група викладачів та студентів Коледжу КНУТД провели 9 грудня 2013 року день Коледжу в Київській спеціалізованій школі №85 Голосіївського району з поглибленим вивченням англійської мови.

Студенти спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» під керівництвом викладача Дирконос О.М. провели майстер-класи з плетіння косичок, викладач комісії швейних дисциплін та дизайну костюму Герасименко Н.П. – майстер-клас з виготовлення модних капелюшків.

Школярки, у яких в цей день відбувалося свято самоврядування, вишикувались в чергу за модними зачісками та аксесуарами у стилі Каті Осадчої.

Цікаві лекції з історії мистецтв прочитала викладач Кашшай О.С. Викладач-фотограф Антонович В.Д. разом зі студентами зробили ряд фотографій на згадку про зустріч.

Між Коледжем КНУТД та школою № 85 підписана угода про довготривале співробітництво.

12.12.2013