«Калинове намисто» збирає студентів – майбутніх дизайнерів одягу

27-28 листопада 2013р. в м. Калинівка Вінницької області відбувся міжрегіональний конкурс на кращу колекцію моделей одягу серед студентів навчальних закладів України.

В конкурсі брали участь і студенти Коледжу КНУТД з колекцією моделей одягу, створених з нетрадиційних матеріалів. Творча група студентів і викладачів була нагороджена спеціальним призом і грамотою.

Назва колекції – «Асоціативні фантазії». Джерелом натхнення до кожної окремої моделі став певний асоціативний образ, який було втілено в конкретну форму, продиктовану пластичними властивостями таких матеріалів, як агроволокно, плівка, сітка, утеплювач для труб тощо.

Автори моделей – студентки 2 та 3 курсів спеціальності «Дизайн одягу» Коледжу КНУТД - нагороджені дипломами учасників конкурсу «Калинове намисто-2013».

12.12.2013