XІ Міжвузівський новорічно-різдвяний конкурс молодих дизайнерів “Сузір’я “Каштан”

17 грудня 2013 р. о 16.00

відбудеться яскраве свято –

XІ Міжвузівський новорічно-різдвяний конкурс молодих дизайнерів

“Сузір’я “Каштан”,

засновником та організатором якого є

З метою розширення рамок відомого Міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів Печерські каштани”, який проходить щорічно у травні, було засновано єдиний в своєму роді в Україні конкурс Сузіря Каштан”, який проводиться за наступними напрямами:

• Конкурс одного образу (костюму) (в 3х номінаціях: Святки,“Новорічний бал”, Маскарад)
  • “Взуттєве монпансьє” – конкурс однієї пари взуття та аксесуарів
  • Конкурс-виставка новорічно-різдвяного декору:
    • Різдвяна листівка
    • Новорічна ялинка та іграшка
    • Різдвяна скатертина
    • Різдвяна ялинкова іграшка
  • Фото-відео конкурс “Гаряча крига”

Цього року Конкурс об'єднав біля 200 дизайнерів з рiзних міст України.

Міжвузівський конкурс молодих дизайнерів “Сузір’я “Каштан” - проект, цілком спрямований на сприяння просуванню юних талантів, створення безмежного творчого простору для обдарованих художників моди, які мають нестримне бажання виразити свої творчі задуми у повноцінному вигляді, тому мають чудову нагоду заявити про себе в одному яскравому образі.

Саме такий формат конкурсу і може стати дуже перспективною точкою відліку для молодих дизайнерів в умовах, коли серйозні конкурси вимагають максимальної наближеності до «дорослої» індустрії, з її прагматизмом і внутрішньою логікою.

Образність та специфічність контексту зробили “Сузір’я “Каштан” одним із прогресуючих на сьогоднішній день студентських конкурсів в Україні, де учасники змагаються в номінаціях на кращий костюм, найкращу модель взуття та різдвяно-новорічний декор.

Демонстрація творчих робіт молодих дизайнерів дає можливість членам журі відзначити талановитих початківців, більшість з яких в подальшому займають провідні місця в Індустрії Української моди.

Цього року в журі видатні діячі індустрії моди та медіа, шоу-бізнесу та культури, а саме:

• Серж Смолін – український дизайнер;
  • Анжеліка Долженко – головний редактор журналу “Exclusive Stile”
  • Оксана Новицька – телевудуча телеканалу Тоніс, засновниця Міжнародних конкурсів  з дизайну одягу “Хрустальный силуэт” та “Хрустальные надежды”, автор багатьох книжок і телепрограм у сфері індустрії моди.
  • Ірина Махінькодизайнер, директор дизайн-студії “Ірина Махінько”,

а також провідні викладачі КНУТД.

16.12.2013