Прилюдний захист дисертаційної роботи

22 січня 2014 року о 10 годині у конференц-залі КНУТД (I корпус, 3-й поверх) відбудеться прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук

МАЙСТРЕНКО ЛЕСІ АНАТОЛІЇВНИ

на тему «Розробка технологій виробництва шкіри з використанням полімерних матеріалів на основі малеїнової та акрилової кислот» за спеціальністю 05.18.18 – технологія взуття, шкіряних виробів і хутра.

Науковий керівник:

Андреєва Ольга Адіславівна, доктор технічних наук, професор,  декан факультету хімічних та біофармацевтичних технологій Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Офіційні опоненти:

Мандзюк Ігор Андрійович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри хімічної технології  Хмельницького національного університету МОН України.

Сакалова Галина Володимирівна, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри хімії Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського МОН України.

З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці КНУТД  (І корпус, 2-й поверх).

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 26.102.03                                                        Т.О. Полька

15.01.2014