НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ

ФАКУЛЬТЕТ РИНКОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ СПІВРОБІТНИКІВ ТА СТУДЕНТІВ

26 ГРУДНЯ 2013 РОКУ

Цього дня малеча очікувала з нетерпінням, адже щороку напередодні новорічно-різдвяних свят для хлопчиків і дівчаток, чиї батьки працюють і вчаться на факультеті РІІТ КНУТД, проводиться неповторна казкова вистава. Молоді викладачі і студенти створили надзвичайне театралізоване шоу. Цього разу шукати вкрадену розбійниками Снігуроньку Діду Морозу допомагали Нептун та Алладін, Східна красуня і навіть Ягуся. Веселі конкурси, хороводи та цікаві загадки створили святкову атмосферу і новорічний настрій.

Діти мали змогу продемонструвати всім свої таланти та отримати від Діда Мороза та Снігуроньки солодощі та подарунки.

На дітей очікували підготовлені викладачами кафедри «Дизайн» захоплюючі передноворічні майстер-класи.

15.01.2014