Маркетинговий клуб «M-TEAM» на 9-му Українському Студентському Фестивалі Реклами

19 грудня  учасники студентського маркетингового клубу «M-TEAM» ще раз довели, що вони надзвичайно талановиті та творчі, отримавши почесні нагороди, на 9-му Українському Студентському Фестивалі Реклами:

Черненко Борислав та Микита Ормонов посіли відповідно 1-ше та 3-те місце в  тематичній номінації «Міжнародний рік співпраці з питань  води», партнером номінації виступила Програма розвитку ООН ( ПРООН) в Україні.

Черненко Борислав – отримав 3-е місце в номінації «Друкована реклама».

Дипломи журі отримала Хабарова Аліса та Хінцицька Анна за роботу: «Вживайте 3 молочні продукти на день».

Після церемонії нагородження студенти мали честь прослухати серії мастер-класів від гуру реклами та PR: Анже Йереба, креативного директора Kaffeine Communications; Едуарда Андрейченко, директора медійного агентства «Україна-Арт», заступника голови Спілки рекламістів України; Тетяну Пецко, менеджера програм корпоративної соціальноївідповідальності «Київстар» та Ірину  Золотаревич, генерального директора агентства Pleon Talan.

Студенти висловлюють велику вдячність кафедрі маркетингу та своїм творчім наставникам: Яцишиній Л.К., Євсейцевій О.С., Подольній В.В. та Зімбалевській Ю.В.

БАЖАЕМО УСПІХУ І ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ НАШИМ МАРКЕТОЛОГАМ!!!

15.01.2014