27 міжнародна спеціалізована виставка взуття, хутра та шкіри LEATHER AND SHOES 2014

Київський національний університет технологій та дизайну запрошує абітурієнтів, студентів, ділових партнерів відвідати стенд університету (пав.2, стенд Q8) на 27й міжнародній спеціалізованій виставці взуття, хутра та шкіри  LEATHER AND SHOES 2014 '1.

У програмі роботи стенду КНУТД передбачені наступні заходи:

1 день

День абітурієнта

Ознайомлення з правилами вступу до університету, напрямками підготовки фахівців. Зустріч зацікавлених у підготовці фахівців взуттєвого виробництва із студентами та викладачами кафедри. Вікторина для потенційних абітурієнтів, з метою отримання інформації про навчання в університеті.

2 день

День спеціаліста

«Біржа ділових контактів»

Проведення ярмарку молодих спеціалістів, зустріч з випускниками кафедри Конструювання та технології виробів із шкіри. Показ моделей взуття кожного випускника та ознайомлення з їх резюме.

3 день

Ознайомлення з каталогом студентських робіт  та послугами кафедри з виконання дизайну та конструювання взуття за допомогою комп’ютерних програм  «ІРИС» та «Delcam Crispin».

20.01.2014