СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС ДИЗАЙНУ ХУТРЯНОЇ МОДИ

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ КНУТД,
ПІВНІЧНО-АМЕРИКАНСЬКИЙ ХУТРЯНИЙ АУКЦІОН NAFA
запрошує Вас взяти участь в конкурсі
«ВСЮДИСУЩЕ ХУТРО»

Можливості, які вам надасть участь у Конкурсі:

• Запрошення на роботу або стажування від відомих дизайнерів Європи;
  • Інформація про учасників конкурсу та екскізи будуть розміщені на сайті КНУТД та NAFA;
  • Отримання дипломів і пам’ятних подарунків переможцями;
  • Високоякісна фотосесія з Вашими виробами.

1 ТУР – ЕСКІЗНИЙ

- Подаються ескізи виробів з наступних видів хутра: бобер, єнот, койот, червона лисиця, сіра лисиця,

- Від одного учасника приймається не більше 1-го листа формату А3 (4 моделі на листі);

- Виріб, що проектується, має поєднувати в собі креативність, практичність і можливість його пошиву

- Хутро повинно переважати у виробі і складати не менше 60%.

- Кожен ескіз на лицьовому боці в нижньому лівому куті повинен бути підписаний автором: ПІБ, повну

- Ескізи можуть бути виконані в будь-якій техниці.

- Всі роботи, надіслані у встановлені строки, проходять попередній відбір.

Для участі в конкурсі необхідно надати до оргкомітету ескізи моделей до 25 квітня 2014 р.

В першому турі конкурсу журі відбирає 10 кращих робіт.

2 ТУР – ЛЕКАЛЬНИЙ

Учасники, роботи яких відібрані в 1-му турі, повинні надати лекала виробів до 25 червня 2014 р.

- Лекала 10-ти виробів та хутро, яке надає NAFA, будуть передані швейному виробництву Tykafurlux

3 ТУР – ФІНАЛ

У вересні 2014 р. під-час виставки Fur Expo Ukraine буде проведено показ і фотосесію 10-ти відшитих моделей, також вони будуть виставлені на манекенах в рамках виставки.

- Журі, до складу якого увійдуть відомі дизайнери, редактори глянцевих журналів, керівники фірм-виробників хутряного одягу та представники NAFA, оберуть двох переможців, які отримають головний приз – повністю оплачену поїздку нас Семінар Студії NAFA в Торонто.

Подача ескізів:

- оригінали подаються до Студентського будинку моди КНУТД (ауд. 1-508А);

- відскановані на e-mail: [email protected] (роботи до конкурсу будуть відправлені централізовано до студії NAFA в Торонто)

З питань участі у конкурсі звертайтесь за тел. 0679854387 (Ірина Вікторівна)

24.01.2014