Засідання студентської ради міста Києва

29 січня 2014 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося засідання студентської ради міста Києва. В засіданні прийняли участь голови студентських рад КНУ ім. Шевченка, НАУ, КНЛУ, КНПУ, академії внутрішніх справ, КНУФС, ІМВ, КНЕУ ім. В. Гетьмана, АМУ, університету Богомольця, КНУТД, КНУБА, НТУ, Академії адвокатури України, КНТЕУ, Європейського університету, МАУ, та інших вишів.

За результатами засідання студентська рада міста Києва ухвалила заяву в якій засудила  дії представників правоохоронних органів, які вдалися до жорстокого поводження з мирними протестувальниками та представниками ЗМІ. Також в заяві, студенти наголосили на неприпустимості екстремізму та насильства і висловили переконання у необхідності мирного врегулювання суперечностей в країні.

31.01.2014