Вручення нагород переможцям першого туру конкурсу соціальної реклами «Сім’я та робота – наша турбота» в номінації «Друкована реклама»

5 лютого 2014 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося вручення нагород та призів студентам, які приймали участь у конкурсі соціальної реклами «Сім’я та робота – наша турбота» за результатами голосування в мережі Фейсбук.

Представник проекту «Знову до роботи» Степан Теодозійович Тимочко щиро подякував керівництву університету за підтримку в організації конкурсу.

В номінації «Друкована реклама» (плакат, постер), нагороди отримали студенти факультету дизайну, спеціалізації графічний дизайн:

Анастасія Мальцева (БДР 1-11) з роботою «Кар’єра може стати єдиною дитиною в домі»

Юлія Задорожня (БДР 2-10) з серією робіт «Не забувай заради кого ти працюєш»

Інна Кукушкіна та Ігор Сєрик (БДР 2-12) з роботами:
«Діти не перешкода для кар’єри»

«Вагітність - не підстава для звільнення»

«Не дам зруйнувати свою кар’єру»

06.02.2014