ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ про II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1820 від 23.12.2013 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2013/2014 навчальному році» Київський національний університет технологій та дизайну визначено як базовий навчальний заклад для проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування».

Для участі в Олімпіаді запрошуються студенти, які навчаються за спеціальністю «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування» – 4 студенти від ВНЗ, які раніше не брали участь в міжвузівському турі олімпіади.

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування» відбудеться на базі Київського національного університету технологій та дизайну 09 – 11 квітня 2014 року.

Інформацію щодо кількості учасників олімпіади надіслати до 15.03.2014 року. Анкети привезти із собою (тел. (044) 256-84-27, контактна особа – Мелешко Наталія Федорівна, факс (044) 280-05-12, адреса електронної пошти: [email protected]).

Програма Олімпіади:

09 квітня (середа)

8.30-16.00        реєстрація іногородніх учасників олімпіади (корпус № 1, ауд. 1-119а), поселення у гуртожитках університету;

14.30-15.00     обід (їдальня КНУТД);

15-30-17-00    ознайомлення з програмою проведення олімпіади, проведення консультацій;

10 квітня (четвер)

8.30-9.00          сніданок (їдальня КНУТД);

9.15-9.50          відкриття олімпіади (конференц-зал, корп. № 1);

10.00-14.00     виконання конкурсних завдань (ауд. 1-0171, 1-0284 корпус № 1);

14.10-14.45     обід (їдальня КНУТД);

15.00-17.00     виконання завдань (ауд. 1-0171, 1-0284 корпус № 1);

17.00                вільний час;

11 квітня (п’ятниця)

10.00  сніданок (їдальня КНУТД);

11.00-13.00     оглядова екскурсія по м. Києву (відправлення автобусу від корпусу № 4);

14.00-15.00     підведення підсумків, вручення дипломів, грамот пам'ятних подарунків переможцям олімпіади (конференц-зал, корпус № 1);

15.00                вільний час, від'їзд учасників олімпіади.

Студентам мати при собі студентський квиток, паспорт, посвідчення про відрядження, калькулятор. Прохання квитки на зворотний проїзд придбати завчасно.

Проживання та харчування – за рахунок учасників Олімпіади.

Проїзд від залізничного вокзалу до Київського національного університету технологій та дизайну – метро до станції «Печерська», або тролейбусом № 14 до зупинки «Військовий госпіталь», маршрутним таксі № 14, № 480 до вулиці Щорса.

Адреса університету:

Україна, 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.

Конкурсні завдання Олімпіади та їх оцінювання

Кожне конкурсне завдання Олімпіади включає в себе 3 питання за вибраними напрямами з навчальних дисциплін:

1.    Розрахунок та конструювання типових машин:

–           складання структурних схем механізмів машин за їхніми структурними формулами;

–           визначення функцій положення типових механізмів машин;

–           кінематичний аналіз дезаксіального кривошипно-повзунного механізму точним та наближеним способами.

2.    Комп’ютерне проектування машин:

–           побудова кінематичних схем типових плоских механізмів у прикладній комп’ютерній програмі AutoCAD (або Compas) та побудова траєкторій характерних точок цих механізмів;

–           побудова 3D моделі деталей машин з натури у прикладних комп’ютерних програмах (на вибір SolidWorks, AutoCAD, Compas 3D);

–           визначення маса-інерційних параметрів деталей машин за їхніми 3D моделями.

3.    Експлуатація та обслуговування машин:

–           технічне обслуговування технологічного обладнання легкої промисловості;

–           визначення технологічних характеристик обладнання легкої промисловості.

Учасники Олімпіади, 4 особи від вищого навчального закладу, виконують конкурсні завдання самостійно.

Відповіді на запитання конкурсного завдання оцінюється за бальною системою:

перше питання оцінюється до 30 балів;

друге питання оцінюється до 30 балів;

третє питання оцінюється до 40 балів.

Оцінку конкурсних завдань здійснює журі Олімпіади.

06.02.2014