ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНОГО НАУКОВОГО СЕМІНАРУ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ

18 лютого 2014 року о 14-00 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційної роботи

ЖАРІНОВОЇ АЛЛИ ГЕОРІЇВНИ на тему «Механізм управління інтелектуальним капіталом на етапі становлення економіки знань», представленої на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – Економіка та управління національним господарством.

Науковий консультант:

Чубукова Ольга Юріївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

Денисенко Микола Павлович, доктор економічних наук, професор, професор Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Лабурцева Олена Іванівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну МОН України

Рубан Владислав Якович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри економічної кібернетики Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Секретар міжкафедрального наукового семінару факультету економіки та бізнесу                                                   С.М. Бондаренко

13.02.2014