Майстер-клас та тему «Співробітництво та Революція»

12 лютого 2014 року іспанський скульптор, живописець, дизайнер та фотограф Карлос Гарсіа Лаос, який перебуває у нашому університеті у рамках обміну творчими здобутками та ідеями з викладачами та студентами кафедри рисунка та живопису,  провів майстер-клас на тему «Співробітництво та Революція».

Мета цього творчого заходу - показ студентам нерозривного зв'язку концепту і подальшого візуального рішення. Карлос Гарсіа Лаос запропонував студентам обрати одну з тематик: «співпраця» або «революція», зробити відповідний ескіз, а потім розповісти про ідею свого візуального уявлення.

Для студентів було важливим познайомитися з корисним досвідом, який допоможе їм надалі ширше дивитися на творчі завдання у своїй роботі.На майстер-класі працювало 40 студентів та 7 викладачів.

14.02.2014