1 – 4 квітня 2014 року на базі КНУТД відбудеться Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальностей: «Конструювання та технології швейних виробів», «Проектування взуття та галантерейних виробів» за напрямом «Технологія виробів легкої промисловості»

Запрошуємо студентів ВНЗ України та зарубіжжя взяти участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади 2013/2014 навчального року за спеціальностями: «Конструювання та технології швейних виробів», «Проектування взуття та галантерейних виробів», яка згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1820 від 23.12.13 р. буде проводитись на базі Київського національного університету технологій та дизайну 1-4 квітня 2014 року.

Більш детальна інформацію щодо програми проведення та конкурсних завдань в інформаційних листах:

Запрошуємо студентів КНУТД взяти участь у ІІ турах  олімпіади за дисциплінами та спеціальностями, які відбудуться у ВНЗ України.

Перелік олімпіад та базових ВНЗ

26.02.2014