Відкритий захист навчальної практики

У дні святкування 200-річчя з Дня народження Т.Г. Шевченка студенти Коледжу КНУТД разом з викладачами циклової комісії швейних дисциплін підготували показ студентських робіт, які виготовлені за програмою навчальної практики 2 курсу спеціальності «Дизайн костюму» – пошиття жилету.

Жилети, оздоблені за допомогою декоративних технік, притаманних українському костюму, є актуальними для гардеробу сучасної молоді і створили основу для комплектів одягу.

Українське мистецтво костюму завжди надихало відомих дизайнерів на створення самобутніх колекцій одягу.

Наші студенти запропонували свій погляд на молодіжний костюм з елементами національного одягу.

Зачіски моделям зробили студенти спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика».

07.03.2014