Конкурс на краще прочитання поезії Т.Г. Шевченка або творів про великого Кобзаря

12 березня 2014 року відбувся конкурс на краще прочитання поезії Т.Г. Шевченка або творів про великого Кобзаря, організований науково-технічною бібліотекою КНУТД до 200-річчя від дня народження видатного сина українського народу. Метою конкурсу було залучення студентської молоді до сучасного переосмислення поетичної творчості Т.Г. Шевченка.

Свято відкрила художня композиція вокального ансамбля «SMILE», переможця міського конкурсу самодіяльного мистецтва серед ВНЗ м. Києва, учасника багатьох фестивалів та конкурсів мистецтв.

Шевченкове слово і сьогодні є таким же свіжим, діючим та закличним. Натхненно лунали слова улюблених творів поета, та сучасна поезія, навіть власні віршовані твори. Складно було обрати найдостойніших виконавців журі за головуванням українського поета-пісняра, народного артиста України, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата літературно-мистецьких премій, автора близько 40 поетичних книг та понад 900 пісень В.Д. Крищенка.

Загальна кількість присутніх становила 72 особи. У конкурсі приймали участь студенти усіх факультетів університету -21 особа.

Переможцями конкурсу стали: О. Сторожук –1 місце (ф-т ТСМ, гр. БШмк-12); О. Гондзьо – 2 місце (ф-т ХБТ, гр. БТЕ-12); В. Ліжевський – 3 місце (ф-т МКТ, гр. БТЕ-13). Усі учасники конкурсу отримали подяки від ректорату університету.

Заключним акордом заходу прозвучала поезія В.Д. Крищенка.

13.03.2014