УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ КНУТД «КРАЇНИ ТА ЛЮДИ» ПРИСВЯЧЕНЕ 200- РІЧЧЮ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.Г.ШЕВЧЕНКА

14 березня 2014 року відбулось урочисте засідання наукового гурта іноземних студентів КНУТД «Країни та люди» присвячене 200- річчю з  дня народження Т.Г.Шевченка.

Урочисте засідання відвідали:

Ірина Анатоліївна Ігнатьєва, проректор з науково-педагогічної роботи;

Віктор Володимирович Каплун, проректор з наукової та інноваційної діяльності;

Віталій Васильович Чабан, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків;

Валентина Миколаївна Шульга, директор навчального центру міжнародного співробітництва;

Людмила Вікторівна Житеньова, завідувач кафедри ПМПН.

Урочисте засідання проводили науковий керівник гуртка ст.викл. Ольга Олегівна Величко та Тетяна Миколаївна Мишакова. Іноземні студенти підготували біографічний опис життя та творчості великого українського поета Т.Г.Шевченка, творчість якого знають та вивчають в багатьох країнах світу. На вірші Великого Кобзаря написано багато пісень, які лунали на засіданні.

Особливістю засідання було, те що іноземні студенти декламували «Заповіт» Т.Г. Шевченка своїми рідними мовами, зокрема:

1. Еюбзаде Орхан – азербайджанською;

2. Болквадзе Маріам – грузинською;

3. Оразмірадов Юсупмірад – туркменською;

4. Глуховеря Олена – литовською;

5. Фу Бояло – англійською;

6. Бельхаїк Садек – французькою;

7. Тань Чженьхао – китайською;

8. Уралов Бехсод – узбекською;

9. Чу Хан – російською;

10. Йовенко Вікторія – українською.

Заключним етапом урочистого засідання стало відвідування іноземними студентами експозиції музею КНУТД присвяченої 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка.

14.03.2014