Вшанування пам’яті Кобзаря

200-річчю Кобзаря присвячуємо…

Ми чуємо тебеКобзарюкрізь століття!

20 березня 2014 року в рамках святкування 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка в актовому залі університету студенти і викладачі Коледжу КНУТД влаштували чудове свято – літературно-музичну композицію, приурочену світлій пам’яті поета, художника, мислителя, пророка,  батька нації – Великого Кобзаря.

«Дитинство. Джерела формування митця», «Юність. Становлення художника», «Шевченко - письменник», «Значення творчості. Геній, що належить світу» - гортали сторінки життєпису поета ведучі свята.

Червоною стрічкою віршів Кобзаря було пронизане дійство. Зал завмирав під чарівні звуки музики і співів капели бандуристів Київського інституту музики ім. Глієра.

Пісні про Батьківщину, про материнську нелегку долю пролунали у виконанні заслуженої артистки України Олени Хижної.

Студенти Н. Пономарьова і А. Любишкіна читали власні вірші.

Учасники самодіяльного театрального гуртка «Барви» зіграли уривок постановки за мотивами драми «Назар Стодоля».

Протягом всього часу на екран проектувалися фотографії місць України і зарубіжжя, пов’язаних з іменем Т.Г.Шевченка.

Із заключним словом виступила директор Коледжу КНУТД Хмелевська Л.П.

21.03.2014