ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНОГО НАУКОВОГО СЕМІНАРУ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ

1 квітня 2014 року о 14-00 в аудиторії 1-0332 (1 корпус, 3-й поверх) відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційних робіт

1. КОЖЕМ’ЯКІНОЇ Світлани Миколаївни на тему «Макроекономічна сутність продуктивності праці та регулювання процесів її зростання», представленої на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – Економіка та управління національним господарством.

Науковий консультант:

Беседін Василь Федорович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки підприємства Бердянського університету  менеджменту і бізнесу МОН України.

Роботу виконано в Науково-дослідному економічному інституті.

Рецензенти:

Денисенко Микола Павлович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки підприємства Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Тарасенко Ірина Олексіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Кухленко Олег Васильович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

2. КОРОЛЬКО ОЛЬГИ МИКОЛАЇВНИ на тему «Управління розвитком інноваційного потенціалу підприємств легкої промисловості», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник:

Тарасенко Ірина Олексіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

Гращенко Ірина Семенівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту сфери послуг Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Секретар міжкафедрального

наукового семінару