Пісенний вернісаж. Звітний концерт народного вокального ансамблю «СМАЙЛ»

27 березня 2014 року відбувся звітний концерт народного вокального ансамблю «СМАЙЛ» під керівництвом Вероніки Слободенюк. В концертній програмі лунали народні українські та сучасні естрадні пісні. Вокальний ансамбль «СМАЙЛ» продемонстрував багато різноманітних музичних номерів, які щирими бурхливими оплесками супроводжував глядач.

З творчими подарунками на пісенний вернісаж завітали: Лауреат Міжнародних конкурсів Ярослав Кваша, народний ансамбль естрадного танцю «БУМ» під керівництвом Тетяни Баранової, Школа бального танцю «Вчимось красиво танцювати», художній керівник заслужений працівник культури України Олег Касьянов, Студія естрадного мистецтва під керівництвом Володимира Слободенюка, фіналістка телевізійного шоу «Україна має таланти» Олена Кравець.

28.03.2014