КНУТД готуватиме фахівців для виставкової сфери в Україні

28 березня 2014 року у Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД) відбулось спільне засідання керівників університету та Громадської організації «Виставкова федерація України» (ВФУ).

Ділова зустріч була присвячена обговоренню шляхів розвитку співробітництва у напрямах підготовки фахівців для вітчизняного виставкового ринку, а також розробки та впровадження сучасних технологій менеджменту, маркетингу, дизайну у виставкову сферу.

Ректор університету Іван Михайлович Грищенко та президент Федерації Олександр Миколайович Пашкевич підписали Угоду про взаєморозуміння та співробітництво у сфері виставкової індустрії, а також погодили План спільної діяльності на 2014 рік, який передбачає взаємовигідну співпрацю з розвитку як навчального процесу та наукової діяльності у КНУТД, так і виставкової справи в Україні.

28.03.2014