Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

27 березня 2014 року відбулася міжнародна науково-практична інтернет-конференція на тему: «Проблеми та перспективи соціально-психологічного розвитку освіти в Україні та доступ до неї соціально незахищених верств населення», яку відкрив ректор КНУТД, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, д.е.н., професор Грищенко Іван Михайлович.  У роботі конференції взяли участь більше ста представників освітянської сфери, зокрема:

• Київський національний університет технологій та дизайну
  • Національна академія наук України
  • Державна установа «Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України»
  • Національний університет «Львівська політехніка»
  • Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького
  • Черкаський державний технологічний університет
  • Академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля
  • Національний університет «Острозька академія»
  • Вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК»
  • Вища школа менеджменту у Варшаві (Польща)
  • Гомельський державний університет імені Франциска Скорини (Білорусь)
  • Інститут вивчення проблем корпоративної безпеки (Словенія)

У пленарному засіданні взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи КНУТД, д.е.н., професор Ігнатьєва Ірина Анатоліївна, зав. кафедри Менеджменту і міжнародного підприємництва, директор Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка», д.е.н., професор, заслужений працівник народної освіти України Кузьмін Олег Євгенович, зав. кафедри Менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка», д.е.н., професор Чухрай Наталія Іванівна, зав. кафедри Зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка», д.е.н., професор Мельник Ольга Григорівна, зав. кафедри Менеджменту та економічної безпеки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, д.е.н., професор Мігус Ірина Петрівна, старший викладач кафедри Економіки та управління Черкаського державного технологічного університету, к.е.н. Ковальчук Яна Олександрівна, зав. кафедри Фінансів, обліку і аудиту Національного університету «Острозька академія», д.е.н., доцент Мамонтова Наталія Анатоліївна, доцент кафедри Фінансів, обліку і аудиту Національного університету «Острозька академія», к.е.н., доцент Дем’янчук Ольга Іванівна, викладач кафедри Фінансів, обліку і аудиту Національного університету «Острозька академія» Харчук Юлія Юріївна, професор кафедри психології ВНЗ "Університет економіки та права "КРОК" к.психол.н., доцент Марков Сергій Леонтійович, доцент кафедри Економіки підприємства КНУТД, к.е.н., доцент Бреус Світлана Василівна, доцент кафедри Економіки підприємства КНУТД, к.е.н., доцент Колос Ірина Василівна.

31.03.2014