Участь студентської жіночої збірної КНУТД з волейболу!

Становлення, зміцнення, згуртованість команди студентської жіночої збірної КНУТД, в нинішньому складі, почала підготовку на учбово-тренувальному зборі в нашому СОТ «Молодіжний» с. Плюти. Тренування проходить три рази на тиждень, в позаучбовий час, в залах фізичного виховання нашого університету. Підтримати нашу збірну приходять десятки фанів.

Капітан студентської жіночої збірної з волейболу – Яременко Ганна БПТТ-12

Данько Анжеліка

БВ-2-12

Ліберо

Тренер жіночої збірної КНУТД з волейболу – зав.каф. фізичного виховання доц.Ткаченко В.П.

В сезоні 2013-2014 команда КНУТД бере участь в першому турнірі КВЗЛ, яка охоплює близько 30 жіночих команд міста Києва та у фестивалі спортивних змагань серед ВНЗ.

25 березня відбувся плейоф за 3 місце між студентською жіночою збірною КНУТД «Легпром» і збірною спортивного інтернату міста Ірпінь.

Гра була в напруженій обстановці, команди зіграли 4 партії, в результаті яких рахунок 1:3 в користь команди інтернату з с.м.т. Ірпінь. 3 квітня відбувся матч-відповідь, на користь команди КНУТД, з рахунком 3:0.

Вітаємо наших дівчат з перемогою і бажаємо їм успіхів у майбутньому!

07.04.2014