Футбольна весна!

Закінчилась  підготовка футбольної команди «Легпром» КНУТД до весняної частини змагань.

Позаду тренування команди на стадіоні школи с.м.т. Козин та на спортивних майданчиках КНУТД.

Проведені товариські зустрічі:

«Євробіс U 21» – «Легпром» КНУТД, рахунок 5:1 на користь КНУТД та «КПІ» – «Легпром» КНУТД, рахунок 2:1 на користь КПІ.

В суботу 29 березня відбувся турнір за участю ФК «Кристал-1», ФК «Кристал-2» та  «Легпром» КНУТД на стадіоні с.м.т. Козин.  В результаті перемогу отримала команда нашого університету з рахунком 4:1 та 3:1.

3 квітня о 14.00 на стадіоні Торгово-Економічного Університету почалось друге коло Чемпіонату України з футболу серед ВНЗ матчем  між командами ФК «Меркурій-КНТЕУ » - «Легпром» КНУТД,  рахунок  3:2 на користь ФК «Меркурій-КНТЕУ»

10 квітня матч чемпіонату України «Легпром» ­ «КЕІ КНЕУ» м. Сімферопіль.

16 квітня ФК «Юнга-Морська академія» м. Одеса - «Легпром» КНУТД.

22 квітня зустрінуться команди «Легпром» КНУТД та «КПУ-Спартак» м. Запоріжжя.

З нетерпінням чекаємо початку весняних змагань Чемпіонату м. Києва з футболу серед університетів, який почнеться в середині травня 2014 року та друга частина змагань студентського динамівського турніру, який проходить на базі ФК Динамо в Конче Заспі.

Бажаємо успіху нашим футболістам !

07.04.2014