В період з 1-4 квітня 2014 року відповідно до наказу МОН України від 23.12.13 року № 1820 у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Текстильна та легка промисловість» за спеціальностями: «Конструювання та технології швейних виробів»; «Проектування взуття та галантерейних виробів».

В олімпіаді взяли участь 9 команд (36 студентів) з 6 ВНЗ України та Росії.

До складу журі увійшли представники 6 ВНЗ - учасників олімпіади.

Вперше цього року олімпіада проводиться в режимі online.

Незважаючи на всілякі події в суспільстві і світі було вирішено зберегти добру традицію проведення олімпіади у стінах нашого університету і всі ВНЗ – наші колеги та партнери, з якими нас пов’язує багаторічна співпраця,  підтримали нас.

Виконання конкурсних завдань проходило у режимі одночасного відеозв’язку, що дало змогу контролювати самостійність виконання завдань.

На підставі комплексної оцінки було визначено переможців як за загальними показниками, так і в кожній з визначених номінацій. Цього року було запропоновано 11 номінацій («Конструювання та технології швейних виробів»), 5 номінацій («Проектування взуття та галантерейних виробів»), це дало змогу оцінити індивідуальні здібності кожного з учасників, перевірити рівень підготовки студентів різних ВНЗ, оцінити ефективність навчальних методик, визначити напрямки подальшого вдосконалення процесу навчання, які сприятимуть  підвищенню якості підготовки майбутніх фахівців швейної та взуттєвої галузей.

Абсолютні переможці олімпіади визначались за умови виконання усіх видів робіт конкурсного завдання олімпіади.

Призерами олімпіади стали:

із спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів»

Стеф’юк Ірина Петрівна  - І місце

Київський національний університет технологій та дизайну;

Хмара Ірина Анатоліївна  - ІІ місце

Хмельницький національний університет;

Лєшина Наталія Юріївна  - ІІ місце

Інститут сфери обслуговування та підприємництва

(філія Донського державного технологічного університету м.Шахти Ростовської області, Росія);

Русин Іванна Василівна  - ІІІ місце

Мукачівський державний університет.

із спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів»

Готра Олена Михайлівна  - І місце

Хмельницький національний університет;

Горіславець Інна Вячеславівна  - ІІ місце

Київський національний університет технологій та дизайну;

Купріянова Юлія Сергіївна  - ІІІ місце

Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля.

Відкриття олімпіади

Сеанс відеозв’язку з ВНЗ – учасниками олімпіади:

Східноукраїнським національним університетом ім. Володимира Даля, м. Луганськ;

Українською інженерно-педагогічною академією, м. Харків;