В КНУТД відбулася лекція для студентів спеціальності «Інформаційні технології проектування» на тему «Історія WEB-дизайну»

04.04.2014 відбулася лекція «Історія WEB-дизайну» для студентів спеціальності «Інформаційні технології проектування», факультету ТСМ. Лекцію проводило інтерактивне агентство «POPEL», яке працює в галузі WEB-дизайну на ринку України. Лекція викликала зацікавленість студентів, інтереси яких пов’язані  з напрямом WEB-технологій. Інформація була подана у вигляді інтерактивного діалогу зі студентами і ознайомила їх з особливими аспектами історії та розвитку Інтернету, появою напрямку WEB-дизайну, який сприяв розвитку WEB-програмування.  Отже, основна  мета лекції полягала в тому, що розвиток сучасного бізнесу неможливий без  WEB-технологій.  На сьогодні це невід’ємна частина для взаємодії між всіма сферами бізнесу.  Це ще раз підтверджує знамениті слова Білл Гейтса: “Якщо Вас немає в Інтернеті, то Вас немає в бізнесі ”.

10.04.2014