Захист дисертаціїної роботи Хімича В.І.

«25» квітня 2014 р. о 12-00 годині

в конференц-залі на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.01 у Київському національному університеті технологій та дизайну відбудеться захист дисертації

ХІМИЧА ВАЛЕНТИНА ІВАНОВИЧА

на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук, за спеціальністю 05.01.02 – стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення, на тему: «Оцінка якості та конкурентоспроможності продукції взуттєвого виробництва за споживчими вимогами».

Науковий керівник: Білей-Рубан Н.В., к.т.н., доцент, декан технологічного факультету Мукачівського державного університету.

Офіційний опонент: Слізков А.М., д.т.н., професор, директор Головного науково-дослідного інституту метрології, сертифікації та управління якістю МОН України.

Офіційний опонент: Чабан О.П., к.т.н., асистент кафедри медичної інформатики Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці КНУТД

16.04.2014