Зустрічаємо Великдень разом

За ініціативи Центру культури та мистецтв та голови студентського самоврядування факультету дизайну, за підтримки профспілкового комітету університету, 16 квітня 2014 року у бібліотеці відбулася культурно – просвітницька програма «Котилася писаночка…».

В програмі пролунали мелодії природи та голоси птахів разом з учасниками Студії Етно-джазу, під керівництвом Михайла Твердого, представник Національного музею українського народного декоративного мистецтва провела тематичну лекцію та продемонструвала традиційну техніку писанкарства. А потім розпочався справжній майстер – клас по писанкарству, який провела голова студентського самоврядування факультету дизайну Марина Мир. Кожен учасник програми мав змогу власноруч доторкнутися до мистецтва писанкарства та проявити своє побажання до свята Великодня.

17.04.2014