ДЕЛЕГАЦІЯ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ ВІДВІДАЛА ПЕКІНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА БІЗНЕСУ

З метою активізації спільної діяльності та розвитку взаємовигідних навчальних та науково-дослідних напрямів  міжнародного співробітництва між Київським національним університетом технологій та дизайну і Пекінським університетом технологій та бізнесу робоча група відвідала Китайську Народну Республіку.

У результаті робочих зустрічей з керівництвом Пекінського університету технологій та бізнесу обговорено питання:

• навчання китайських студентів у КНУТД за новими схемами 1+3, навчання на англійській мові за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр за спеціальностями «Бізнес-адміністрування» та «Дизайн»;
  • розширення співробітництва щодо наукових досліджень, підготовки наукових кадрів (PhD) в КНУТД, обміну досвідом с галузі трансферу технологій та комерціалізації наукових розробок.

А також відбулась зустріч з слухачами підготовчого відділення, які в 2014 навчальному році приїдуть на навчання в КНУТД.

25.04.2014