Привітання ветеранів з Днем Перемоги в КНУТД

Напередодні  великого свята Перемоги в університеті 7 травня 2014 року відбулася традиційна зустріч з учасниками Великої вітчизняної війни.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернувся голова профкому університету, проректор Чабан В.В.

А далі були спогади про буремні воєнні роки, роки відбудови і становлення держави Україна. Сивочолі ветерани з теплом і любов`ю говорили про рідний університет. Дякували керівництву університету та всім членам нашої великої родини за такі поздоровлення, теплі слова,  хвилини радості перебування у стінах рідного університету. Адже і сьогодні вони живуть його проблемами, здобутками, успіхами. Ветаран ВВВ,  декан інженерно-економічного факультету (1961–1974 рр.) Алєксєєва Лідія Лаврентіївна з великою радістю і гордістю разповідала  про те, що як приємно знову читати статті про наш університет у провідних виданнях України («Урядовий курєр», «Освіта», «Освіта України»  тощо).

Словами музики, поетичного слова до учасників зустрічі звернулися учасники художньої самодіяльності університету. А далі було фото на згадку.

Ветеран партизанського руху під час ВВВ, доцент університету Сєрих Маргарита Олександрівна.

Ветеран бойових дій ВВВ, декан інженерно-економічного факультету 1961-1974 Алєксєєва Лідія Лаврентіївна.

Михайло Дмитрович Твердий та Семен Нікіфорович Гращенко.

08.05.2014