ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ V-ГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО СЕМІНАРУ «ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТОК СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПРИ ПІДГОТОВЦІ СУЧАСНОГО ФАХІВЦЯ», ПРИСВЯЧЕННИЙ ДНЮ НАУКИ УКРАЇНИ

15 травня 2014 року о 10 год. 00 хв. у конференц-залі корпусу № 1 (3-й поверх) відбудеться проведення V-го Всеукраїнського науково-методичного семінару «Формування та розвиток соціальної відповідальності при підготовці сучасного фахівця», присвячений Дню науки України.

Організатори:

Київський національний університет технології та дизайну

Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти

Аудиторія: керівники та адміністратори ВНЗ, керівники та співробітники Центрів якості, Центрів кар’єри, декани та заступники деканів факультетів, завідувачі та заступники завідувачів кафедр, викладачі, представники підприємств, фірм, організацій.

Учасники семінару отримають Сертифікати.

Керівники семінару:

Н.М.Ушакова, к.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту освіти Університету економіки та права «КРОК»; Почесний Голова Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти; керівник Робочої групи з оцінки ефективності КСВ Мережі Глобального договору ООН в Україні;

Ю.В.Гончаров, д.е.н., професор, академік АЕН України, завідувач кафедри менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну, член Ради УАРМБО

Місце проведення: Київський національний університет технологій та дизайну, м. Київ,  вул. Немировича - Данченка, 2, конференц-зал, корпус 1, поверх 3 (Поблизу  станції метро «Печерська»)

Заповнені Заявки на участь прохання надсилати електронною поштою на адресу: до 13 травня 2014 р.

Телефони для довідок: (044) 256-21-62, (044) 256-29-95, (044) 256-29-52

08.05.2014