Завершився ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технічна електрохімія», який проходив у Київському національному університеті технологій та дизайну з 12 по 14 травня 2014 року

У період з 12 по 14 травня 2014 згідно з наказом МОН України від 23.12.13 року № 1820 в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технічна електрохімія».

В олімпіаді взяли участь 5 команд з провідних ВНЗ України. До складу журі увійшли представники з 5 ВНЗ - учасників олімпіади.

Проведення Олімпіади дало можливість перевірити рівень підготовки студентів різних ВНЗ, оцінити ефективність навчальних методик, визначити напрямки подальшого вдосконалення процесу навчання, які сприятимуть підвищенню якості підготовки майбутніх фахівців електрохіміків.

На підставі комплексної оцінки були визначені переможці як за загальними показниками, так і в кожній з певних номінацій. Цього року було запропоновано 4 номінації («Теоретична електрохімія», «Хімічні джерела струму», «Корозія металів і сплавів», «Гальванотехніка»), що дозволило оцінити індивідуальні здібності кожного з учасників. Абсолютні переможці олімпіади визначалися за підсумками виконання всіх видів робіт конкурсних завдань олімпіади.

Призерами олімпиади стали:

Коробко Дмитро Іванович                                                                                          - I місце
(Київський національний університет технологій та дизайну)

Герман Анна Валентинівна                                                                                        - II місце
(Національний технічний університет «Харьківський політехнічний інститут»)

Замятіна Ганна Костянтинівна                                                                                  - III місце
(Український державний хіміко-технологічний університет)

Вільчинський Владислав Григорович                                                                  - III місце
(Національний технічнічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Грамотами нагороджено:

І місце в номінації «Теоретична електрохімія»

Коробко Дмитро Іванович (Київський національний університет технологій та дизайну)