Прилюдний захист дисертаційних робіт, 24 червня 2014 року

24 червня 2014 року о 10-00 та о 13-00 годині у залі засідань  КНУТД, I корпус, 3-й поверх відбудеться прилюдний захист дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора  та кандидата економічних наук:

1. КОЖЕМ’ЯКІНОЇ СВІТЛАНИ МИКОЛАЇВНИ на тему „Макроекономічна сутність  продуктивності праці та регулювання процесів її зростання” за  спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий консультант:

Бєсєдін Василь Федорович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства Бердянського університету менеджменту і бізнесу.

Роботу виконано в Науково-дослідному економічному інституті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Офіційні опоненти:

Куліков Геннадій Тимофійович, доктор економічних наук, с.н.с., головний науковий співробітник відділу соціально-економічних проблем праці ДУ «Інститут економіки та прогнозування  НАН України»;

Базилюк Антоніна Василівна, доктор економічних наук,  професор, завідувач кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного транспортного університету МОН України;

Гончаров Юрій Вікторович, доктор економічних наук,  професор, завідувач кафедри  менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну  МОН України.

2. ЗИМБАЛЕВСЬКОЇ ЮЛІЇ ВІКТОРІВНИ на тему „Брендинг на підприємствах легкої промисловості в умовах глобалізації” за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник:

Яцишина Лариса Карпівна, кандидат технічних наук, професор, професор кафедри маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Офіційні опоненти:

Ромат Євгеній Вікторович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри маркетингу та реклами Київського національного торгово-економічного університету МОН України;

Зозульов Олександр Вікторович, кандидат економічних наук, доцент кафедри промислового маркетингу, заступник декана з наукової роботи факультету менеджменту та маркетингу Національного технічного університету України «КиЇвський політехнічний інститут».

Вчений секретар

спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05                                                    Чубукова О.Ю

26.05.2014