Участь команди київського національного університету технологій та дизайну в національних змаганнях ENACTUS

8 липня 2014 року в конференц-залі готеля «Премьєр палац» в Києві, відбулися Національні змагання команд українських університетів з проектів орієнтованих на соціальний, економічний та екологічні фактори. Команда ENACTUS KNUTD достойно представила свої проекти і здобула перемогу у спеціальному конкурсі від компанії «Philip Morris Ukraine». Переможці отримали Ipad mini та запрошення на професійні тренінги від компанії.

Поздоровляємо наших студентів та бажаємо наступного року здобути перемогу на Національних змаганнях ENACTUS 2015.

Всі хто бажає разом з нами створювати проекти спрямовані на покращення життя України, вступайте до лав команди ENACTUS KNUTD.

Довідки за телефоном 093 880 42 42 (Вадим)

09.07.2014