Особливий період у паливно-енергетичному комплексі держави вимагає відповідної підготовки до опалювального сезону

Днями у Вінниці відбулась науково-практична конференція «Досвід впровадження методології ресурсоефективного та більш чистого виробництва», організована Центром ресурсоефективного та чистого виробництва (м. Київ) за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації. Конференція була присвячена обговоренню результатів впровадження в Україні проектів ресурсоефективного та більш чистого виробництва у рамках діяльності та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO).

За дорученням ректора, участь у роботі конференції взяв проректор з наукової та інноваційної роботи д.т.н., проф. Каплун В.В., який у своїй доповіді поділився досвідом та розповів про ключові аспекти реалізації управління енергозабезпеченням в університеті, особливості підготовки до нового опалювального сезону в умовах особливого стану в паливно-енергетичному комплексі держави (Урядом прийнято рішення про скорочення обсягів постачання газу промисловим споживачам і підприємствам теплокомуненерго в опалювальний сезон 2014-2015 рр. на 30%). Цікаві і актуальні доповіді експертів UNIDO, учасників заходу з Швейцарії та Австрії, представників науково-дослідних установ засвідчили, що необхідність переосмислення і пошук кардинально нових підходів раціонального і ощадливого використання енергоносіїв є основною складовою забезпечення життєдіяльності підприємств і установ в осінньо-зимовий період.

01.08.2014