Фестиваль «День краси на ВДНХ»

13 вересня в Експоцентрі України відбувся Фестиваль «День краси на ВДНХ».

Київський національний університет був гідно представлений серед 7-ми навчальних закладів Києва, що працюють у напрямі Індустрії моди.

У рамках програми Фестивалю Студентським будинком моди КНУТД були представлені колекції одягу та взуття:

Колекція «Квіткова фантазія»

автор Лілія Стрельчук

(факультет Технологій сервісу і моди, каф. Педагогіки та методики професійного навчання)

Колекція взуття«Проникновение»

автор Ніна Ковтун

(факультет Технологій сервісу і моди, каф. Конструювання та технології виробів із шкіри )

Колекція «Ідея»

автор Діденко Анастасія

(факультет Дизайну, каф. Художнього моделювання костюму)

Кафедрою художнього моделювання костюму було представлено колекцію історичних костюмів українського традиційного вбрання.

Кафедрою Рисунка та живопису було організовано благодійну виставку-продаж художніх робіт студентів та викладачів з метою зібрання коштів на лікування поранених бійців.

15.09.2014