В КНУТД розпочав свою роботу Міжнародний конкурс «Сталий розвиток – Науковий дебют 2014»

Щорічний міжнародний науковий конкурс «Сталий розвиток – Науковий дебют 2014» декілька років успішно проводився на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. У вересні 2014 року всі права співорганізатора та координатора Міжнародного конкурсу було передано Київському національному університету технологій та дизайну.

Член журі конкурсу - доктор педагогічних наук, професор, академік-секретар відділення педагогіки і психології професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України - Ничкало Неля Григорівна представляє добутки учасників конкурсів минулих років.

Обговорення умов проведення конкурсу у Київському національному університеті технологій та дизайну

Організаторами проекту виступають Бюро депутата Європейського Парламенту, Прем’єра Уряду Республіки Польщі (1997- 2001), Голови Європейського Парламенту (2009 - 2012) професора Єжи Бузека, Національна академія педагогічних наук України, Науково-дослідницький гурток докторантів Інституту політичних наук університету в Ополі (Польща), а також Державна вища професійна школа у м. Руцібуж. У реалізації проекту активну участь брала НАПН України під патронатом її президента Василя Кременя.

Особливістю конкурсу є те, що до участі разом із студентами-магістрантами допущено сучасну українську молодіжну наукову еліту – аспірантів, що дозволило збагатити конкурс новими науковими проектами і сміливими ідеями.

За час свого існування, конкурс набув високої популярності серед молоді, адже для них відкрилися нові перспективи щодо їх міжнародної співпраці у контексті європейської інтеграції.

Автори найкращих робіт мають можливість представити свої наукові розробки у підсумковій конференції на базі Вищої школи менеджменту у Варшаві.

Українська делегація у Вищій школі менеджменту м. Варшава (Польща)

Отже, міжнародний конкурс «Сталий розвиток – Науковий дебют 2014» сприяє формуванню нової молодої генерації майбутніх науковців у нашій державі.

Термін надсилання робіт: до 30 жовтня 2014 p.

Умови участі та вимоги до робіт представлені на сайті Університету в розділі «Наука».

Координатор конкурсу в КНУТД:

Ваховська Анастасія Петрівна

24.09.2014