Відкриття виставки присвяченої 70-річчному ювілею спеціальностей «Технологія швейних виробів» та «Технологія трикотажних виробів»

22 вересня 2014 року в музеї Київського національного університету технологій та дизайну відбулося урочисте відкриття виставки з нагоди 70-річчя спеціальностей «Технологія швейних виробів» та «Технологія трикотажних виробів».

За довгі роки існування спеціальностей було сформовано плеяду визначних працівників легкої промисловості нашої країни.

Серед експонатів виставки представлені наукові та творчі розробки викладачів та студентів, рідкісні раритетні видання, надані бібліотекою КНУТД, сучасні посібники, підручники та монографії, видані науково-педагогічними працівниками кафедр технології та конструювання швейних виробів, технології трикотажного виробництва, ергономіки та проектування одягу.

Виставка триватиме до 3 жовтня 2014 року.

24.09.2014