ВИСТАВКА ІСТОРИЧНОГО КОСТЮМА В ЧЕРНІГОВІ

У Чернігівському історичному музеї імені В.В. Тарновського відбулося відкриття виставки “Європейський костюм ХV–ХХ століть”, яка презентує колекцію моделей з “Костюмотеки” Київського національного університету технологій та дизайну. Сьогодні “Костюмотека” існує як творча лабораторія при кафедрі художнього моделювання  костюма і нараховує близько 400 одиниць одягу, головних уборів, взуття, аксесуарів. Представлені на виставці 34 моделі ілюструють основні стилістичні течії у європейській моді від пізнього середньовіччя до другої половини ХХ століття. Куратор виставки -  Галина Василівна Кокоріна, у створенні моделей приймали участь студенти та викладачі кафедри - Світлана Володимирівна Маркова та Ірина Володимирівна Давиденко.

21.10.2014