XX Ювілейне урочисте відкриття нового навчального року 2014/2015 в Вищій школі менеджменту у Варшаві - іноземного партнера Київського національного університету технологій та дизайну

За дорученням Ректора Київського національного університету технологій та дизайну, професора, доктора економічних наук, член-кореспондента Національної академії педагогічних наук Грищенка Івана Михайловича проректор з науково-педагогічної роботи Ірина Анатоліївна Ігнатьєва та директор навчального центру міжнародного співробітництва Валентина Миколаївна Шульга прийняли участь в XX урочистому ювілейному відкритті Нового навчального 2014/2015 року в Вищій школі менеджменту у Варшаві – іноземного партнера Київського національного університету технологій та дизайну, яке відбулось 18 жовтня 2014 року.

22.10.2014