Відкриття центру педагогічної майстерності викладача в Київському національному університеті технологій та дизайну

23 жовтня 2014 року в Київському національному університеті технологій та дизайну урочисто відкрився центр педагогічної майстерності викладача. Навчально-педагогічний підрозділ Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України разом з КНУТД об’єднають інтелектуальні, інформаційні та практичні можливості для активізації науково-практичної діяльності в сфері освіти та поглиблення її інтеграції з навчальним процесом, а також розвитку системи професійних компетентностей педагогічних працівників. Створення такого центру забезпечить умови для становлення, розвитку і саморозвитку педагогічної майстерності викладачів, реалізації їх інтелектуального потенціалу у сфері наукової та освітньої діяльності.

27.10.2014