Прилюдний захист дисертаційних робіт, 25 листопада 2014 року

25 листопада 2014 року о 13-00 та о 15-00 годині у залі засідань  КНУТД, I корпус, 3-й поверх відбудеться прилюдний захист дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук:

1. ВОЛОШЕНКО ОЛЕНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ на тему „Стратегічне управління еколого-орієнтованим розвитком підприємств легкої промисловості” за  спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник:

Тарасенко Ірина Олексіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Офіційні опоненти:

Прокопенко Ольга Володимирівна, доктор економічних наук, професор, декан факультету економіки та менеджменту Сумського державного  університету  МОН України;

Буряк Руслан Іванович,  кандидат  економічних наук,  доцент, доцент  кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі Національно-го університету біоресурсів і природокористування України;

2. КУЛАЖЕНКА ВОЛОДИМИРА ВАЛЕРІЙОВИЧА на тему „Формування системи моніторингу  економічної  безпеки  підприємства” за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник:

Антошкіна Лідія Іванівна, доктор економічних наук, професор, ректор Бердянського університету менеджменту і бізнесу.

Офіційні опоненти:

Сунцова Олеся Олександрівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів, обліку Інституту економіки та менеджменту Національного авіаційного університету;

Воронкова Таїсія Євгенівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економіки підприємства Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Вчений секретар

спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05                                                    Чубукова О.Ю.

28.10.2014