Прилюдний захист дисертаційних робіт, 26 листопада 2014 року

26 листопада 2014 року о 10-00 та о 12-00 годині у залі засідань  КНУТД, I корпус, 3-й поверх відбудеться прилюдний захист дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук:

1. БЕБКО СВІТЛАНИ ВІКТОРІВНИ на тему „Особливості регулювання ринку освітніх послуг у сучасних соціально-економічних трансформаціях” за  спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник:

Грищенко Іван Михайлович, доктор економічних наук, професор, член-кор. НАПН України, заслужений працівник освіти України, ректор Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Офіційні опоненти:

Каленюк Ірина Сергіївна, доктор економічних наук, професор, головний науковий співробітник відділу соціальної інфраструктури Інституту демографії та соціальних досліджень  ім. М.В. Птухи    НАН України»;

Вітренко Юрій Миколайович,  кандидат  економічних  наук, доцент, провідний  науковий  співробітник відділу економіки і управління вищої освіти Інституту  вищої  освіти НАПН України.

2. КОЛІСНІЧЕНКО ПАРАСКОВІЇ ТИМОФІЇВНИ на тему „Податкові  важелі державного  регулювання  розвитку  малого  підприємництва”  за  спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління підприємствами національним господарством.

Науковий керівник:

Курмаєв Петро Юрійович, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри економіки підприємства, фінансів, фінансово-економічної безпеки Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини  МОН України.

Роботу виконано в Уманському державному педагогічному університеті ім. П. Тичини  МОН України.

Офіційні опоненти:

Селіверстова Людмила Сергіївна, доктор економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту сфери послуг Київського національного університету технологій та дизайну МОН України;

Виговська Валентина Вікторівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ Чернігівського національного технологічного університету МОН України.

Вчений секретар

спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05                                                    Чубукова О.Ю.

28.10.2014