ВІДВІДУВАННЯ СТУДЕНТАМИ-ХІМІКАМИ МІЖНАРОДНИХ ВИСТАВОК В КиївЕкспоПлазі

14-16 жовтня у Виставковому центрі КиївЕкспоПлаза за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України, Національного фармацевтичного університету  відбулися дві головні події лабораторної індустрії в Україні: V Міжнародна виставка технологій фармацевтичної промисловості PHARMPROM та VII Міжнародний форум   «Комплексне забезпечення лабораторій». До участі у цих подіях організаторами були запрошені студенти І-ІV курсів і викладачі факультету хімічних та біофармацевтичних технологій нашого університету (декан, професор Андреєва О.А.; куратори академічних груп старший викладач Майстренко Л.А., доценти Іщенко О.В. та Охмат О.А.).

Під час захоплюючого еmo-туру для відвідувачів були проведені спеціалізовані технічні екскурсії по експозиційній частині виставок, в програмі яких відбулися презентації сучасного лабораторного обладнання, сировини і технологічних рішень всесвітньо відомих торгових марок.

06.11.2014