Печерська спартакіада вузів

5 листопада о 15 годині у спортивному залі №1 нашого університету стартувала щорічна ХХ спартакіада печерського району «Під золотими куполами Печерська» серед студентів. Як і завжди спартакіада розпочалася з привітання. Заступник голови Печерського району звернувся до учасників з привітальним словом. Також виступили начальник відділу зі спортивної роботи в районі Фартучная Г.В. і проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Чабан В.В.

Спартакіада розпочалася з настільного тенісу. Участь взяли 12 команд вузів району.

В наполегливій боротьбі в фіналі зустрілися найсильніші команди району: команда університету фізичного виховання та університету дизайну. До речі наш університет на протязі останніх років займав тільки призові місця, ось і цього разу в тривалій і напруженій боротьбі з рахунком 2:3 перемогла команда університету фізичного виховання. Наша команда посіла друге місце.

Вітаємо команду та тренера ст.викладача кафедри фізичного виховання та здоров'я Савчука О.С. з успішним виступом.

Місця розподілилися наступним чином:

1-е місце - НУФВСУ

2-е місце - КНУТД