Вітання з Днем студента!

Шановне студентство!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента.

Українська традиція надала молодій інтелектуальній еліті одне з найважливіших місць у процесі творення, становлення та розбудови нашої держави. Це не випадково, адже новий погляд, неформальність та незаангажованість молодої думки неодмінно веде до поступу.

Ваші успіхи та здобутки на рівні держави у науці, навчанні, спорті та громадських справах тому важливий доказ. Ви – світла надія нашого університету, важливий чинник соціально-економічного розвитку та духовного збагачення нашого студентства.

З радістю сьогодні можна констатувати зростання попиту на вищу освіту. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою високу мету і добиватися свого – таким є кредо сучасного студента.

Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх Ваших починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.

Щастя, злагоди й любові, дорогі студенти!

Ректор Київського національного університету технологій та дизайну Іван Михайлович Грищенко

17.11.2014