Виступ наших дівчат на Кубку України

На передодні святкування Нового року знову дивує наша жіноча команда з перетягування канату. Як і місяць назад, у вересні, на святкуванні Дня працівника фізичної культури та спорту, де наша команда зайняла третє місце(вперше).

Цього разу на змаганнях Кубку України, що проводився 21 листопада в Податковому університеті м.Ірпінь, наші дівчата отримали бронзові медалі. Чоловіча команда не змогла гідно виступити. Перед початком змагань з привітальними словами виступили високоповажні гості: це, зокрема, представник міністерства освіти, представники міської та районних рад, а, також, Президент федерації найсильніших атлетів України Кіба В.М.

Склад нашої команди:

1. Верхушина Олена БМР-12 (ФЕБ)
  2. Ільєнко Карина БВ-14 (ТСМ)
  3. Максимчук Катерина БВкдск-13 (ТСМ)
  4. Опанасенко Ксенія БШ-12 (ТСМ)
  5. Подригуля Алла БШМКск-13 (ТСМ)
  6. Пащенко Анна БВ-12 (ТСМ)
  7. Ульяненко Аліна БШ-12 (ТСМ)
  8. Єрьоменко Ганна БПТТ-12 (ТСМ)
  9. Гончаренко Інна СпХФ1-14 (ФХТ)

Також, поздоровляємо з успішним виступом представників кафедри фізичного виховання та здоров’я, тренерів команди, ст.викладача Савчука О.С. та ст.викладача Бута К.В.

Бажаємо і надалі нашим спортсменам гідно відстоювати честь нашого університету.

Кафедра фізичного виховання та здоров’я

26.11.2014